Plavání

Prosím o úhradu částky do 15. dubna 2018 na účet SOSáku č. 182629706/0300, zpráva pro příjemce "jméno a příjmení dítěte - plavání", specifický symbol 333!
Pokud si přejete vystavit fakturu (některé pojišťovny proplácejí), dejte vědět.

První lekce se koná v pátek ........ 8:30 - 9:00.

Termíny lekcí: .....

Výuka probíhá v plaveckém klubu NATRIX na adrese Jirenská 1883, 250 82 Úvaly.

Děti, které jsou nahlášené s odvozem musí být nejpozději v 7:50 v Rozmarýnu (sedačky prosíme přímo do auta k Michi) - nebo v 8:10 přímo u bazénu . Až se vše zaběhne, čas příjezdu, posuneme.

Všichni účastníci jdoucí do vody, se umyjí mýdlem bez plavek. Ten, kdo bude na břehu (doprovod), se převleče do plavek nebo čistého trička a kraťasů. Nastydlé děti nebo děti s infekčním onemocněním (bradavice, molusky, opar ...) do vody nesmí. Po doplavání děti vyfénujeme. Dětem dejte, prosím, do podepsané igelitové tašky plavky, župan (osušku), příp. pantofle a hřeben (mýdlo vezmeme společné). Všechny věci, prosíme, podepsané. Holčičkám s delšími vlasy udělejte culíky/copánky nebo do tašky koupací čepici. Nejsou nutné batůžky.

Dětem také přibalte pití a svačinu (lze jíst bez lžičky a není předpoklad, že děti umažou okolí), kterou budeme jíst po plavání ještě v plaveckém centru.Nebudeme spěchat zpět, aby děti pořádně doschly v herně.

Vodě zdar!